|
Załóż konto
Wear.Chartbeat
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Ubranka dla charcików włoskich

Skoro trafiłeś tutaj, to pewnie już wiesz, że ubranka dla psów powszechnie dostępne w sklepach, nie pasują na Twojego charcika włoskiego. Zwykle nie leżą dobrze, uwierają i źle się układają. Wszystko dlatego, że charciki włoskie mają specyficzną anatomię. Dobrze o tym wiemy :)

ubranka dla charcików włoskich
5000+ zrealizowanych zamówień
2000+ merdających ogonków
300+ jakościowych produktów
charcik włoski ubranka

Bluza dla charcika włoskiego

Dlatego od kilku lat szyjemy ubranka dla charcików włoskich, śpiworki, wyszukujemy odpowiednie smycze i obroże. Sami jesteśmy właścicielami pokaźnej gromady tych cudownych psów, a wszystkie rzeczy, ubranka i rozmiary są testowane najpierw na nich. Wybieramy najlepsze materiały i drukujemy na nich nasze własne pomysły. Robimy ubranka takie, jakie chcielibyśmy widzieć na własnych psach.

Kurtka dla charcika włoskiego

Nasze bluzy są wyjątkowe, bo zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej dopasować się do specyficznej sylwetki charcików włoskich. Wygodne otwory na łapy absolutnie nie krępują ruchów psa podczas biegania. Dół to elastyczny ściągacz, który z łatwością dopasuje się do klatki piersiowej każdego charcika. Wysoki kołnierz pełni rolę ocieplacza, a ściągnięty tył dobrze leży na pupie i nie podwija się podczas biegania. A wszystko po to, aby Twojemu psu było ciepło i wygodnie.

bluza dla charcika włoskiego
kurtka dla charcika włoskiego

Wszystko dla charcika włoskiego

Szyjemy dwa rodzaje kurtek dla charcików - zapinane pod brzuchem na rzep i te podobne do bluz, ale przeciwdeszczowe. Kurtka jest wykonana z wysokiej jakości softshellu, używanego w odzieży sportowej. Tkanina ma właściwości wiatroodporne i wodoodporne. Softshell jest zawsze od wewnątrz podszyty polarem.

Sklep dla charcików włoskich

Stale się rozwijamy i mamy głowy pełne pomysłów. Zdjęcia i recenzje naszych klientów są dla nas największą nagrodą. Nasze ubranka noszą charciki włoskie na całym świecie. Wysłaliśmy je już do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Meksyku, Australii, Nowej Zelandii, Chin, Rosji, Korei Południowej, Japonii, Makau, Kanady, Wielkiej Brytanii, Włoch, Słowenii, Chorwacji, Słowacji, Czech, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Francji, czy Niemiec.

bluza dla charcika włoskiego
sklep dla charcików włoskich

Odzież dla charcika włoskiego

Tworzenie nowych, charcikowych kolekcji ubranek na dobre stało się naszą ogromną pasją. Szyjemy krótkie serie oryginalnych wzorów, których nie spotkasz nigdzie indziej. Twój charcik włoski na pewno ubierałby się u nas!

Akcesoria dla charcików włoskich

Zdanie Klientów jest dla nas motywacją do ciągłego rozwoju. Lata doświadczeń zaowocowały nowościami, eksperymentujemy z krojami i technologiami. Większość naszych produktów została stworzona w całości przez nas, mamy też w ofercie artykuły sprawdzonych marek. Stawiamy na jakość. Sprawdź to!

ubranko dla charcika wloskiego